Нотариусы Николаева!

ЗАКРЫТЬ
Регистрация Главная Новости Акции Обзоры Банеры
+ {*
Добавить предприятие, новость
Меню рубрик
Свет, размер окна, прокрутить и временно рекламу, поделится в соц. сетях
Сайт на тестировании, если увидели неладное нажмите на значек (?) внизу слева
*}

Haxasem

Автор: Haxasem
Тема: Відкрито торги по тендеру на нотаріальні послуги

А вы уверены в этом? Очень примитивно.

omelchuk

Автор: omelchuk
Тема: Частный нотариус Мартынюк Ольга Борисовна, пгт. Березанка, Николаевской области

добрый день Ольга Борисовна нужно делать оценку дома для продажи дома и составления договора купли продажи 

notary7891

Автор: notary7891
Тема: Частный нотариус Стадниченко Сергей Анатольевич, г. Николаев

располодение нотариуса и телефон измеены с 2013 года на пр. Мира 56в/1, тел. 231358, 0996252655
Що таке спадкування?
533 посещений
0 комментария

Що таке спадкування?0 понравилось
0

Заметили грамматическую ошибку? Выделите текст ошибки в браузере, затем нажмите Ctrl+Enter в окне жалобы опишите проблему.

Питання про те, що залишається після смерті померлого власника, кому воно має перейти, в якому порядку і обсязі з найдавніших часів і до наших днів залишаються в центрі уваги суспільства і держави, кожної людини, оскільки вони тією чи іншою мірою стосуються їх інтересів, тому інститут спадкового права в сучасних правових системах – один з найважливіших. Його значення зумовлено тим, що об’єктом спадкування переважно є право власності.

Для того, щоб глибше зрозуміти значення спадкування звернемося до основних понять спадкового права, які містяться в книзі шостій Цивільного кодексу України.
Спадкування це перехід майна після смерті його власника до інших осіб. Власник, після смерті якого залишилось майно, називається спадкодавцем. Особи, до яких це майно переходить після смерті його власника, називаються спадкоємцями.
Майно, що залишилось після смерті власника, називається спадковим майном, або спадщиною. Слід зауважити, що спадщина складається з прав та обов'язків спадкодавця, тобто до складу спадщини входять і його борги (невиконані зобов'язання, неоплачені кредити тощо), якщо вони в нього були на день смерті. Спадкоємець має право приймати таку спадщину чи відмовитися від неї.

Часом відкриття спадщини визнається день смерті спадкодавця, а оголошення його померлим набирає законної сили після відповідного рішення суду (ст. 525 ЦК України). З цього моменту у спадкоємця виникає право прийняти спадщину чи відмовитися від неї. Для цього Цивільним кодексом встановлений 6-ти місячний термін, тобто спадкоємцю необхідно до закінчення цього строку звернутись до нотаріуса для вирішення питання подальшого спадкування.
Місцем відкриття спадщини визнається останнє постійне місце проживання спадкодавця, а якщо воно невідоме, - місцезнаходження майна чи основної його частини. Спадкоємцю який бажає прийняти спадщину необхідно звернутись до нотаріуса, за місцем постійного проживання спадкодавця ( якщо спадкодавець проживав у місті Миколаєві, можливо звернутись до будь-якого нотаріуса Миколаївського міського нотаріального округу або в державну нотаріальну контору).

Цивільним Кодексом передбачено дві підстави спадкування, за законом і за заповітом. Спадкування за законом можливо в тих випадках, коли: немає заповіту; заповіт визнано недійсним; спадкоємці, призначені в заповіті, померли до відкриття спадщини або відмовилися від прийняття спадщини.
Якщо немає спадкоємців ні за законом, ні за заповітом, або жоден із спадкоємців не прийняв спадщини, або всі спадкоємці позбавлені заповідачем спадщини, майно померлого за правом спадкоємства переходить до держави. Спадкоємцям, які прийняли належну їм за заповітом чи за законом спадщину, приватний нотаріус або державна нотаріальна контора за місцем відкриття спадщини видає свідоцтво про право на спадщину. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення шестимісячного терміну від дня відкриття спадщини і ніяким строком не обмежена. Слід зауважити, що оформлення спадщини складний та досить тривалий процес, який вимагає від спадкоємців витрати коштів, часу та терпіння.

Більш детальніше про спадкування за заповітом та зазаконом читайте в наступних випусках.

За консультацією з питань оформлення спадщини звертайтесь за телефонами: 0512-76-50-50, 0512-76-67-29.

 

Приватний нотаріус Миколаївського міського нотаріального округу Грищенко Л.А.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно


Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *


cis Powered by CYS

{*
*}