Нотариусы Николаева!

ЗАКРЫТЬ
Регистрация Главная Новости Акции Обзоры Банеры
+ {*
Добавить предприятие, новость
Меню рубрик
Свет, размер окна, прокрутить и временно рекламу, поделится в соц. сетях
Сайт на тестировании, если увидели неладное нажмите на значек (?) внизу слева
*}

Haxasem

Автор: Haxasem
Тема: Відкрито торги по тендеру на нотаріальні послуги

А вы уверены в этом? Очень примитивно.

omelchuk

Автор: omelchuk
Тема: Частный нотариус Мартынюк Ольга Борисовна, пгт. Березанка, Николаевской области

добрый день Ольга Борисовна нужно делать оценку дома для продажи дома и составления договора купли продажи 

notary7891

Автор: notary7891
Тема: Частный нотариус Стадниченко Сергей Анатольевич, г. Николаев

располодение нотариуса и телефон измеены с 2013 года на пр. Мира 56в/1, тел. 231358, 0996252655
2338 посещений
0 комментария

Эта статья посвещена описанию возможностей портала "Нотариусы Николаева" для информирования жителей николаевщины об нотариальных услугах.

5917 посещений
1 комментария

Миколаївська філія державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Миколаївського морського порту) оголошує проведення відкритих торгів на нотаріальні послуги.

6534 посещений
1 комментария

Закон «Про государственную регистрацию имущественных прав на недвижимое имущество и их отягощений» заработал в Николаеве. Теперь получить услуги государственнного регистратора по оформлению прав на недвижимость можно у нотариуса.

1782 посещений
0 комментария

26-27 березня 2015 року у м. Танжер (Марокко) пройде 5-й Симпозіум нотаріатів країн Середземномор’я. Організаторами заходу виступають Міжнародний союз нотаріату (МСЛН) у партнерстві з Національною радою Колегії нотаріусів Марокко.

1880 посещений
0 комментария

В период с 23 марта по 26 марта 2015 годапланируется проведение повышения квалификации помощников нотариусов и консультантов государственных нотариальных контор по профессиональной программе «Помощник частного нотариуса».

2101 посещений
0 комментария

Слід зазначити, що в Україні протягом останнього часу істотно змінилися основні підходи до реалізації прав дітей на виїзд за межі України. Існують певні правила, за якими діти можуть перетинати український кордон. Конституцією України від 28 червня 1996 року, а саме статтею 33, кожному, хто на законних підставах перебуває на території України гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України.
Законодавстовм України встановлені вимоги щодо документального оформлення виїзду дитини за кордон.

1897 посещений
0 комментария

Наследованием является переход прав и обязанностей (наследства) от умершего физического лица (наследодателя) к другим лицам (наследникам).

628 посещений
0 комментария

Треба розуміти, що не будь-яке розпорядження фізичної особи, зроблене на випадок смерті, вважатиметься заповітом. У зв'язку з цим розглянемо ознаки, якими характеризується заповіт.

566 посещений
0 комментария

Питання про те, що залишається після смерті померлого власника, кому воно має перейти, в якому порядку і обсязі з найдавніших часів і до наших днів залишаються в центрі уваги суспільства і держави, кожної людини, оскільки вони тією чи іншою мірою стосуються їх інтересів, тому інститут спадкового права в сучасних правових системах – один з найважливіших. Його значення зумовлено тим, що об’єктом спадкування переважно є право власності.

704 посещений
0 комментария

Заповіт є найдавнішою формою спадкування, що пройшла тривалий і складний шлях розвитку. Адже кожна людина, яка володіє тим чи іншим майном, хоча б раз у житті замислюється над питанням: як краще ним розпорядитися? Одним із різновидів заповіту є заповіт подружжя, який законодавець перейняв із досвіду інших країн.

1018 посещений
0 комментария

Верховна Рада України постановляє:

1. Пункт 32 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., NN 13 - 17, ст. 112) доповнити абзацами такого змісту: "продукції оборонного призначення, визначеної такою згідно з пунктом 9 статті 1 Закону України "Про державне оборонне замовлення", що класифікується за такими групами, товарними позиціями та підкатегоріями УКТ ЗЕД: 3601, 3602; 3603 (тільки для ударних капсулів, детонаторів, що використовуються в оборонних цілях)...cis Powered by CYS

{*
*}